درمان ریزش مو با PRP

ریزش مو 

به مرور زمان و یا افزایش سن، بدن دستخوش تغییراتی می شود. ریزش مو، یکی از این تغییرات است. این در حالی است که بسیاری از افراد، اعتماد به نفس بالایی دارند و تمام موهای سر خود را می تراشند، اما برخی دیگر نسبت به رشد مجدد موهای خود ناامید می شوند.

درمان ریزش مو با PRP

روش های بسیاری برای جلوگیری از ریزش مو وجود دارد. اما درمان  ریزش مو با PRP (پلاسمای غنی از پلاکت) یکی از موثرترین روش هاست.

درمان PRP، روشی سرپایی و غیر جراحی با نتایج کاملا طبیعی است. در این شیوه درمانی، پلاسما از خون خود فرد گرفته می شود، که حاوی مقادیر بالایی پلاکت است و مستقیما به فرق سر تزریق می شود. در این تزریق، فاکتورهای رشد به بافت های اطراف نیز تزریق شده  و امکان رشد مجدد مو فراهم خواهد شد. این روش در پارسان کلینیک و زیر نظر دکتر قاسمی انجام می شود.

از آن جایی که رویش مجدد موها، از فولیکول های موی خود بیمار می باشد، موهای تازه روییده بسیار طبیعی خواهند بود. سرپایی بودن این شیوه و هم چنین دوره نقاهت بسیار کوتاه، از جمله مزایای این روش می باشد.

یکی از مواردی که باعث تمایز این روش با سایر روش ها می شود، این است که، درمان PRP در افرادی که به طور ارثی کچل هستند، بسیار موثر خواهد بود. با گذشت یک تا دو جلسه از درمان، بیمار متوجه رویش مجدد موهای خود خواهد بود. در برخی موارد، گاهی دنبال کردن سایر اقدامات درمانی توصیه شده از سوی پزشک نیز لازم می باشد.

منبع http://www.aesthetichouston.com

برخی از خدمات دکتر قاسمی:

کاشت مو

کاشت مژه

کاشت ابرو

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم . با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی .

درباره drghasemi

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 5 × 3 =

Call Now Button