دلیل کاشت مو در بانوان

از شایعترین عارضه های که امروزه برای بانوان رخ می دهد ریزش موی سر بانوان می باشد که بانوان را  نیازمند به کاشت مو می کنند. این عارضه با کم پشت شدن موها و یا خالی شدن موها در قسمت میانی سر رخ می دهد . در این مقاله کاشت مو خانمها را توضیح خواهیم داد.

یکی از علت های ریزش مو پس از انجام زایمان می باشد که پس از گذشت دو الی شش ماه بعد از زایمان  موهای سر بانوان ریزش کرده امکان دارد پس از گذشت مدت زمانی این ریزش مو بهبود یابد اما اگر این ریزش مو ادامه دار باشد با انجام کاش مو نواحی را که دچار ریزش مو و کم پشت یا  خالی گشته اند را بهبود بخشید .

طراحی کاشت مو خانمها

ریزش مو در خانمها

یکی دیگر از علل های ریزش مو در بانوان ریزش مو در نواحی خط مو پیشانی است که این خط مو پیشانی در آقایان معمولا ثابت است ، اما در بانوان این خط مو پیشانی ثابت  نیست و در اکثر ریزش  موهای بانوان این ریزش مو در خط مو پیشانی صورت می گیرد.

برخی از بانوان جوان به علت دارا بودن پیشانی بلند و یا اینکه خط رویش مو در آنان بالا است تمایل زیادی به انجام کاشت مو دارند با روش ها و تکینک های روز که امروزه در کاشت مو وجود دارد تمام موارد بالا را می توان اصلاح کرد .

یکسری از داروها و مواد شیمایی نیز وجود دارند برای پر پشت شدن موها که این مواد یا داروها به صورت قطعی کم پشتی مو را رفع نکرده و علاوه برا اینکه نتیجه مطلوب نیز حاصل نمی شود دارای عوارض جبران ناپذیری می باشند به دلیل شیمایی بودن این داروها و محلول ها در نتیجه کاشت مو که از موهای سر خود شخص بهره گرفته مطمن تر می باشد و توجه به این نکته که کاشت مو با انجام پیوند طبیعی مو خود شخص حاصل می شود حائز اهمیت است .

توجه به این نکته لازم است که انجام هر کاشت مو به مدت زمان و فاصله زمانی حداقل شش ماه زمان نیاز است .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر قاسمی

 

درباره drghasemi

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 18 − چهار =