ریزش مو بعد از کاشت مو

افراد زیادی از ریزش مو بعد از کاشت مو ،ابرو و مژه ابراز نگرانی می کنند. بیماران باید بدانند که جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و ریزش مو روندی نرمال و طبیعی بعد از کاشت مو می باشد. در این مقاله توضیحاتی در رابطه با مراحل روند ترمیم مو بعد از کاشت مو توضیحاتی را ارائه داده ایم.

ریزش مو بعد از کاشت مو

ریزش مو بعد از کاشت مو

 

دکتر علی قاسمی عضو انجمن کاشت موی آسیا در زمینه کاشت مو از تجربه و مهارت بسیار بالایی برخوردار می باشند. و همیشه سعی بر این داشته اند تا با بهره وری از بهترین امکانات و تکنولوژی بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه نمایند. عزیزانی که قصد کاشت مو دارند می توانند جهت تعیین نوبت و مشاوره از طریق شماره های درج شده بر روی سایت و یا از طریق شبکه های اجتماعی اینستاگرام دکتر علی قاسمی اقدام نمایند.

 

روند ترمیم مو بعد از کاشت

  • بعد از جراحی کاشت مو ، ريشه ي موهای كاشته شده تا حدود هفته ي دوم از ترشحات بافتي تغذيه نموده و به رشد خود ادامه می دهد و به طور تقریبی حدود یک الی دو میلی متر رشد می کند . طي اين مدت مويرگها وارد مركز پياز مو شده و در ادامه تغذيه ي ريشه ي مو از سيستم مويرگي برقرار مي گردد . از هفته ي دوم تدريجا اکثر موهای کاشته شده ریزش می کنند. این امر کاملا طبیعی است و در تمام روش های کاشت مو نیز وجود دارد و اتفاق می افتد و علت آن استرسي است كه با قطع تغذيه ي مويرگي براي ريشه ي مو اتفاق مي افتد. در برخی افراد ریزش مو رخ نمی دهد که دلیل آن هنوز مشخص نیست . این اتفاق بسیار نادر می باشد. و با كاشت مژه بيشتر ديده شده است.
  • بعد از مرحله ریزش مو، موها برای مدتی به حالت استراحت می روند، و بعد از سپری کردن این دوره، به طور معمول در اوایل ماه سوم، مجددا موها شروع به رشد می کنند و دیگر ریزش پیدا نمی کنند. لازم به ذكر است كه رويش موها امري تدريجي است و موها به طور همزمان باهم در نمي آيند. روند رويش موها تا حدود ماه ششم و هفتم ادامه مي يابد و حتي در برخي افراد سير كندتري دارد و تا ماه نهم اين رويش طول مي كشد.
  • عموما روش كاشت مو تاثيري بر روند رويش موها ندارد.
  • به طور کلی تا حدود ١٠ ماه طول می کشد تا تمامی موهای کاشته شده به طور کامل رشد نمایند و شما قضاوتي از كاشت مو يا ابروي خود داشته باشيد.
  • موهاي كاشته شده طي يك سال اول رويش ، تدريجا فرم و حالت مناسب و نهايي خود را بدست مي آورند.

 

راه های ارتباطی دکتر علی قاسمی جراح کاشت مو

اینستاگرام دکتر علی قاسمی: doctor.alighasemi

شماره تماس: ۰۹۱۹۵۵۶۷۵۱۷ –  ۰۲۱۴۴۲۷۷۱۹۶

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر علی قاسمی جراح کاشت مو

درباره drghasemi

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک × سه =