سوالات متداول کاشت مو

**
۱- آیا کاشت مو به روش طبیعی دائمی است و امکان اصلاح و رنگ آن وجود دارد و ريزشی همانند موهای قبلی نخواهند داشت ؟
بلي ، اين موها بعد از کاشت به روش های (FIT,FUT)کاملا دائمي هستند و در آینده تحت هیچ شرایطی نيز ريزش نخواهند داشت. اين موها از پشت سر معروف به ناحیه امن در برابر ریزش برداشته مي شوند بنابراین ریشه ی آن ها محکم و مقاوم است و به خوبی با پوست سر پیوند زده می شود. البته موهای پشت سر به دلیل عدم وجود گيرنده هاي هورمون DHT مستعد ريزش نبوده و در برابر ریزش با الگوی مردانه مقاوم هستند بنابراین ریزش بعد از کاشت بسیار محدود و اندک خواهد بود .یکی از مزایای ویژه ی کاشت مو به روش طبیعی این امر است که مشکلات ریزش ژنتیکی و یا موروثی را بر طرف می سازد.بنابراین جای نگرانی برای ریزش مو نیست.

سوالات متداول

۲- آيا در محل كاشت موها اثر زخم سوراخ ها باقي مي ماند؟
خیر ، با تکنولوژی های نوین ارائه شده در کاشت طبیعی مو و ورود ابزار های بسیار ظریف برای قرار دادن موها بر روی پوست سر نیاز به ایجاد شکافی بسیار نازک به اندازه بیرون آمدن افشانه های مو بر روی پوست خواهیم داشت که هیچ گونه اثر منفی و یا جای گذاری زخم باقی نخواهد ماند . بعد از انجام این عمل موهای کاشته شده کاملا با سایر موهای سر تطابق داشته و مشابه است و بعد از گذشت مدتی قابل تشخیص نخواهند بود .

۳- آیا در زمان برداشتن موها از بانک اسکار یا جای زخم در روش FUT/FIT باقی می ماند؟

خیر، دستگاه های برداشت مو بسیار دقیق و حساس هستند و قطر سوراخ های ایجاد شده کوچک است ، سوراخ ایجاد شده تنها کمی بیشتر از قطر فولیکول ها می باشد و شکاف ایجاد شده به قدری کوچک است که خود به خود ترمیم می شود .

 

کاشت مو

۴- آيا بیمار در حین عمل و یا پس از عمل احساس درد خواهد داشت؟

خیر، کاشت مو با بی حسی موضعی انجام می شود و احساس درد حین جراحی وجود ندارد ، امکان احساس درد در زمان بی حسی وجود دارد زیرا تزریق روی پوست سر انجام می شود، در حقيقت ممكن است در بيشتر طول عمل شما درخواب باشيد. احساس درد بعد از عمل با مصرف مسکن ها قابل تحمل خواهد بود ، اکثر بیماران نیازی به استفاده از مسکن ندارند.

۵- آیا برای کاشت مو نیاز است که موها کوتاه شود؟

بله، برای جلوگیری از بروز عفونت و تسهیل در برداشتن موها از بانک در همه روش های کاشت مو باید موها ماشین شود وتبلیغاتی که در این زمینه در رابطه با عدم نیاز به کوتاه کردن موانجام می شود کاملا غیر علمی وبعضا برای مراجعین گرامی خطرناک می باشد.

۶- آيا موها یا ريش و سبيل كاشته شده، قابل اصلاح كردن و تراشيدن مي باشد؟

بله موها بعد از کاشت به راحتی رشد می کنند و به صورت طبیعی می توان ان هارا اصلاح نمود ف فرم داد و حتی رنگ کرد . موهای کاشته شده به رشد و نمو خود ادامه می دهد و چون از ژن خود شما و در واقع متعلق به خود شماست هیچ گونه تحریکی و یا تداخلی با سیستم ایمنی شما نخواهد داشت.

۷- آیا کاشت مو برای موارد سوختگی و یا ریختگی مناسب است؟

بله ، کاشت مو بر روی اسکار سوختگی و یا خراشهای عمیق حاصل از زخم بر روی پوست هم در نواحی مختلف سر و هم در صورت انجام پذیر است.

درباره drghasemi

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 20 − 16 =

Call Now Button