عوارض کاشت مو در افراد

کاشت مو دارای عوارض بسیار کم و نادری است ، انجام جراحی کاشت مو بسیار کم ریسک است و معمولا در پایان کار اشخاصی که این پیوند را انجام داده اند از رضایت نسبتا بالایی برخوردار هستند . در برخی بیماران که کاشت مو را انجام می دهند پس از مدت زمان یک الی شش ماه در مکان هایی که کاشت مو صورت گرفته جوش های ریز چرکی به وجود می آید که با مصرف یکسری داروها از جمله داروهای آنتی بیوتیک ها جوش های ریز چرکی را از بین خواهند برد. بر اثر آمار بدست آمده معمولا نود درصد کاشته هایی که صورت می پذیرد رویش کرده و با توجه به ضخامت موهای شخص رشد موها متفاوت می باشد که هر چه ضخامت موهای شخص بیشتر باشد موهایی که کاشته شده است سریعتر رشد کرده و اگر موها دارای ضخامت کمتری بوده نسبت به اشخاصی که دارای موهای با ضخامت بیشتر بوده این رشد کند تر صورت می پذیرد .

کاشت مو

کاشت مو

انجام کاشت مو توسط پزشک متخصص

نکته ای که باید به آن توجه شود این است که اشخاصی قصد انجام  کاشت مو را به روش FUT  دارند ، به خط برش جراحی پشت سر آنها توجه گردد و حتما باید کاشت را به وسیله شخص و پزشکی بسپرند که به تکنیک کاشت مو آشنا بوده زیرا خط برش جراحی تاثیر بسزایی در نتیجه رضایت بخش دارد .

نکته دیگری که باید به آن توجه ویژه ای شود این است که در ۸۰ درصد کاشته های مو پس از دو الی سه هفته شروع به ریزش کرده که با مصرف ماینوکسیدیل می توان از ریزش این موها کاست ، ریزش موها پس از دو الی سه هفته کاشت مو طبیعی است زیرا موها مجددا رویش کرده و تنها بیماران باید در این فاصله زمانی شکیبا و صبور باشند .

 

 

 

درباره drghasemi

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هجده − 1 =

Call Now Button