مراحل کاشت مژه طبیعی

دو نوع جراحی برای کاشت مژه وجود دارد، جراحی برای ترمیم مژه های از دست رفته که به دلایلی برای فرد بیمار به وجود آمده ممکن است بر اثر بیماری دچار ریختن مژه ها شده باشد و یا باینکه فرد بیمار به صورت مادر زادی مژه نداشته باشد و یا در حادثه ای مژه هایش سوخته باشد. جراحی برای زیبایی و پرپشت کردن مژه ها که بین خانم ها بیشتر از آقایان. خیلی ها دوست دارند با مراحل کاشت مژه طبیعی آشنا شوند در ادامه به این موضوع می پردازیم.

مراحل کاشت مژه طبیعی

مراحل کاشت مژه طبیعی

مراحل و طریقه گذاشتن مژه طبیعی:

برای کاشت مژه طبیعی اول بیحسی موضعی توسط پزشک صورت میگیرد و بعد از آن مرحله برداشت میکروگرافت از سر و جدا کردن آنها به فولیکول های تکی ، چربی ها و پوست های اضافه جدا میشوند تا میکرو گرافت های کوچکتری داشته باشیم. سپس بعد از تزریق بی حسی هر فولیکول مو را یکی یکی با استفاده از یک سوزن به پلک پیوند میزنند.اصولا زمان جراحی کاشت مژه بین ۱ تا ۳ ساعت طول میکشد. دقت داشته باشید مژه های کاشته شده نسبت به مژه های طبیعی خودتان بیشتر رشد میکنند و باید به صورت منظم آنها را کوتاه کنیم
میتونید با روش میکرو سرجری پیشرفته کاشت مژه ی دائمی را تجربه کنید. با این روش میتونید خودتون طول مژه هاتون رو تعیین کنید. عمل جراحی به صورت بی هوشی موضعی می باشد و بیمار کاملا هوشیار است. وقتی مژه ها لا به لای مژه های طبیعی خودتان بلند میشود باید مژه های خود را فر دهید تا مانند مژه های طبیعی خودتان حالت بگیرد و همسان شود.

 

کاشت مژه دائمی عوارض جانبی خاصی ندارند. شایع ترین عوارض کاشت مژه خارش آن می باشد که سعی کنید ناحیه خارش را نخارانید زیرا ممکن است باعث عفونت شود. در این مواقع پزشک معالج شما دارویی برای رفع خارش به شما میدهد. سعی کنید برای اینکه از خاراندن چشمتان جلوگیری کنید عینک بزنید.

 

درباره drghasemi

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نوزده − شش =