مراقبت های بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو معمولاً برای کسانی که به علت وراثت ابرو های کم پشتی دارند و یا به دلایل دیگری مثل سوختی دچار ریزش ابرو و از دست رفتن موهای این ناحیه شده اند، انجام می گیرد. در کل کاشت ابرو برای تمامی افرادی که به دنبال داشتن ابروهای پرپشت و زیبا هستند توصیه می شود.

کاشت ابرو مانند سایر کاشت های مو، نیازمند شرایطی بدنی است که فرد خواهان پیوند ابرو بهتر است آن شرایط را داشته باشد تا نتایج عمل برای او رضایت بخش باشد.

 

بیمارانی که کاشت ابرو داشته اند در بیشتر مواقع بدون مشکلی می توانند از کلینیک خارج شده و به خانه باز گردند و روایل عادی زندگی خود را داشته باشند. در واقع اکثر افرادی که کاشت ابرو برای آن ها انجام شده است تجربه عمل کاشت آسان و راحت را پشت سر گذاشته اند بدون آنکه عارضه ای بعد از آن بیمار را تهدید کند.

اگر خواهان دست یابی به نتیجه ایده آل مورد نظرتان بعد از کاشت ابرو هستید، بهتر است سلسله اقدامات و مراقبت های لازم بعد از آن را رعایت نماید.

مراقب های لازم بعد از کاشت ابرو

  • شستشو نقاط پیوند زده شده باید به آرامی و با ملایمت انجام گیرد و در روزهای ابتدایی توصیه می شود که این کار سه بار در طول روز تکرار شود اما باید مواظب بود که آسیبی به فولیکول های جوان وارد نشود و بعد از اتمام هر مرحله شستشو محل پیوند با پماد آنتی بیوتیک ضدعفونی گردد.
  • بعد از کاشت ابرو ممکن است در اطراف محل پیوند پوست خشک شده و به صورت پوسته پوسته درآید، از دستکاری و کندن این پوست های خشک شده جداً خودداری شود چرا که می تواند به پیوند های انجام گرفته آسیب بزند. جای نگرانی وجود ندارد چون این پوسته ها مانند کبودی های اطراف محل پیوند بعد از ۱۰ روز برطرف خواهند شد و دیگری اثری از عمل کاشت در اطراف ابرو نخواهد ماند.
  • لازم است دارو ها و پمادهایی که پزشک تجویز کرده تهیه و طبق دستور مصرف شوند .
  • همچنین توصیه های لازم برای مراقبت های بعد از پیوند کاشت ابرو توسط متخصص پوست به بیمار گوشزد خواهد شد که رعایت آن ها برای کسب نتیجه مطلوب از لازم است.

 

برخی از خدمات دکتر علی قاسمی :

کاشت مو

کاشت ابرو

لیپوماتیک

لیفت صورت با نخ

جراحی پلک

و…

درباره drghasemi

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک × 3 =