کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل برای مردانی که تراکم مو در ریش و سبیل آنها کم است و یا به علت بیماری و حادثه ای ریش و سبیل خود را از دست داده اند استفاده می شود.  جهت کاشت ریش طبیعی از نواحی برداشت فولیکول مو را انجام می دهند که رنگ آنها با رنگ ریش و سبیل هماهنگ باشد. به این دلیل بیشتر از نواحی پشت سر و یا از موهای کنار سر جهت برداشت های فولیکول مو استفاده می کنند. تقریبا مراحل کاشت ریش و سبیل مانند مراحل کاشت مو می باشد. بعد از کاشت میتوان ریش و سبیل را تراشید چون مانند موی طبیعی رشد می کنند.

در ناحیه کاشت سبیل به ۴۰۰ تا ۸۰۰ فولیکول مو احتیاج داریم، جهت کاشت در ناحیه ریش و سبیل برای اینکه  فرد نتیجه رضایت بخشی را داشته یاشد تقریبا به ۳۰۰۰ فولیکول مو احتیاج دارد. تراکم موهای کاشته شده حتما باید رعایت شود زیرا اگر فاصله ی بین موها کم باشد به خوبی تغذیه نمی شوند. عمل کاشت ریش و سبیل از سن ۲۰ – ۲۲ سالگی آغاز می شود زیرا هورمون ها در این سنین یه سطح پایه خود می رسند. در کاشت موی ریش و سبیل تنها می توان از روش کاشت FUE استفاده کرد. در  روش FUE، فولیکول های مو مورد نیاز را می توان استخراج کرده و در محل مورد نظر کاشت، با توجه به زاویه ی طبیعی رشد مو ها، آن ها را کاشت.

جهت انجام کاشت ریش و سبیل حتما باید به پرشک متخصص کاشت مو مراجعه نمایید تا نتایج کاشت کاملا طبیعی و رضایت بخش باشد. دکتر علی قاسمی در زمینه کاشت مو خدمات ارزنده ای را ارائه می دهد میتوانید از طریق اینستاگرام و یا تلگرام و یا تماس با مطب برای مشاوره وقت بگیرید.

کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل

مزایای کاشت ریش و سبیل

  • جذابیت زیبایی ظاهری فرد
  • ایجاد حس اعتماد به نفس
  • ایجاد خط ریش منظم
  • رفع محل سوختگی و یا زخم و کچلی و …

 

عوارض کاشت ریش و سبیل

  • ایجاد زخم ۲ میلی متری در نواحی برداشت مو البته بستگی دارد از کدام روش استفاده شود.
  • ممکن است موی استفاده شده در ناحیه ریش و سبیل با موهای اصلی خودتان تطابق رنگ نداشته باشد. و یا میزان ضخیمی آن برابر نباشد
  • اصولا باید عمل کاشت را برای بار دوم نیز انجام داد. چون در مرحله اول نمی توان تراکم زیادی را ایجاد کرد و فاصله بین موها بیشتر از فاصله موهای ریش طبیعی فرد است.
  • به دلیل چرب بودن پوست صورت ممکن است جوش های چرکی در نواحی کاشت ایجاد شود و باید برای مدتی از آنتی بیوتیک استفاده کرد

 

 

 

 

راه های ارتباطی دکتر علی قاسمی جراح کاشت مو

اینستاگرام دکتر علی قاسمی: doctor.alighasemi

شماره تماس: ۰۹۱۹۵۵۶۷۵۱۷ –  ۰۲۱۴۴۲۷۷۱۹۶

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر علی قاسمی جراح کاشت مو

درباره drghasemi

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 2 × 1 =