کاشت مو با روش FIT

امروزه کاشت مو در بین مردم بسیار رواج یافته است. برخی از افراد به دلیل بیماری و یا برخی به علت ریزش بیش از اندازه مو و یا به علت حادثه ای دچار طاسی می شوند.  کاشت مو برای افرادی که دچار طاسی در ناحیه سر ، ریش و سبیل و ابرو و مژه، شده اند بهترین راه می باشد. کاشت مو در روش های متعددی عرضه شده است. یکی از روش های رایج کاشت مو، کاشت مو با روش FIT می باشد. یکی از مزیت های مهم این روش این است که روش FIT کاشت مو بدون جراحی می باشد و در آن جای اسکار خطی پشت سر باقی نمی ماند. در ادامه می پردازیم به توضیحاتی در رابطه با کاشت مو با روش FIT تا شما عزیزان با این روش کاشت مو بیشتر آشنا شوید.

کاشت مو با روش FIT

کاشت مو با روش FIT

دکتر علی قاسمی عضو انجمن کاشت موی آسیا در زمینه کاشت مو بسیار با تجربه و ماهر می باشند. و همیشه سعی بر این داشته اند تا با بهره وری از بهترین امکانات و تکنولوژی بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه نمایند. عزیزانی که قصد کاشت مو دارند می توانند جهت تعیین نوبت و مشاوره از طریق شماره های درج شده بر روی سایت و یا از طریق شبکه های اجتماعی اینستاگرام دکتر علی قاسمی اقدام نمایند.

مراحل کاشت مو با روش FIT

  1. در ابتدا موهای سر، به طور کامل کوتاه می شوند
  2. علامت گذاری ناحیه ی برداشت مو که اغلب از پشت سر و کناره های سر برداشت مو انجام مي شود ،زیرا بانک موی این ناحیه ها مقاوم تر می باشند
  3. طراحی خط رویش موي جلوی سر که بسیار کار حساس و مهمی می باشد
  4. سپس ناحیه ای که میخواهند برداشت موها را انجام دهند را با آنتی سپتیک ضد عفونی می کنند و بی حسی موضعی را انجام می دهند (بی حسی با سوزن هایی ریز انجام می گیرد و دردناک نمی باشد)
  5. در مرحله بعد زمانی که محل مورد نظر بی حس شد توسط سوزن پانچی به قطر ۰٫۸ – ۱ میلی متر گرافت های مو را برداشت می نمایند. و در پایان ناحیه پشت سر را پانسمان می کنند. تقریبا این عمل حدود ۳ ساعت طول می کشد. بعد از چند روز جای اسکار ها از بین می رود و نیاری به بخیه نمی باشد.
  6. فولیکول های مو را در ظرف شیشه ای حاوی سرم نمکي قرار می دهند و نگهداری می کنند تا در دمای اتاق به آن ها آسیبی وارد نشود.
  7. بعد از مراحل برداشت مو، ناحیه طاسی سر را ضدعفونی و سپس بی حس می نمایند
  8. تعداد بسیار زیادی شکاف را با استفاده از تیغ های نازک ایجاد می نمایند. عمق شکاف ها حدودا ۳-۴ میلی متر می باشند. باید با دقت این شکاف ها ایجاد گردد. اگر شکاف ها خیلی عمیق باشند و یا خیلی سطحی، فولیکول ها به خوبی در پوست قرار نمی گیرند و باعث می شود بعد از رشد مو نمایی عروسکی پیدا نماید
  9. در مرحله آخر گرافت های مو را با استفاده از پنس های ظریفی در شکاف هایی که ایجاد شده، کاشت می نمایند، باید مراقب بود که در زمان کاشت به ریشه مو آسیبی وارد نشود. معمولا جهت اینکه موی جلوی سر رویش طبیعی داشته باشد، گرافت های یک تار مویی را در ناحیه خط رویش مو می کارند و گرافت هایی را که دارای ۲ یا ۳ تار مویی می باشند در نواحی عقب تر می کارند. در طول جراحی ناحیه را باید مرطوب نگه داشت. معمولا این عمل ۲ تا ۳ ساعت طول می کشد و بعد از آن بازبینی صورت می گیرد و سپس فرد ترخیص می شود.

راه های ارتباطی دکتر علی قاسمی جراح کاشت مو

اینستاگرام دکتر علی قاسمی: doctor.alighasemi

شماره تماس: ۰۹۱۹۵۵۶۷۵۱۷ –  ۰۲۱۴۴۲۷۷۱۹۶

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر علی قاسمی جراح کاشت مو

درباره drghasemi

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 13 + نه =

Call Now Button