کاشت مو با روش FUT

امروزه جهت درمان قطعی موهای  از دست رفته و طاسی سر، از روش های کاشت مو طبیعی استفاده می شود. کاشت مو با روش FUT و کاشت مو با روش FIT از روش های رایج کاشت مو در کشور ما می باشد. در مقاله های قبلی در رابطه با روش کاشت مو FIT توضیحاتی را ارائه  داده بودیم. در این مقاله قصد داریم در رابطه با کاشت مو با روش FUT توضیحاتی را ارائه دهیم که امیدوارم مورد توجه و استفاده شما عزیزان قرار گیرد.

 جراحی کاشت مو FUT روشی سرپایی و بدون بی هوشی می باشد و با استفاده از بی حسی موضعی صورت می گیرد. در حین عمل بیمار دردی را احساس نمی کند و بعد از جراحی کاشت مو نیز، پانسمانی جزئی جهت جلوگیری از آلودگی صورت بر روی سر بیمار قرار داده می شود و بعد از ۲۴ ساعت بیمار می  تواند پانسمان را بردارد و استحمام نماید.

کاشت مو با روش FUT

دکتر علی قاسمی عضو انجمن کاشت موی آسیا در زمینه کاشت مو از تجربه و مهارت بسیار بالایی برخوردار می باشند. و همیشه سعی بر این داشته اند تا با بهره وری از بهترین امکانات و تکنولوژی بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه نمایند. عزیزانی که قصد کاشت مو دارند می توانند جهت تعیین نوبت و مشاوره از طریق شماره های درج شده بر روی سایت و یا از طریق شبکه های اجتماعی اینستاگرام دکتر علی قاسمی اقدام نمایند.

 

مراحل و نکات کاشت مو FUT

 • کاشت مو FUT با استفاده از بی حسی موضعی صورت می گیرد و بیمار کاملا هوشیار می باشد
 • تقریبا زمان جراحی کاشت مو FUT حدود ۶ ساعت به طول می انجامد
 • در کاشت مو با روش FUT نیاز نیست تا تمامی موهای سر کوتاه شوند، و تنها موهای ناحیه ای که کاشت مو انجام می گیرد باید کوتاه شوند
 • در مرحله اول نوار باریکی از پوست پشت سر به عرض ۱ تا ۲ سانتی متر و به طول ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر، با استفاده از جراحی برداشته می شود و در آخر محل برداشت نوار را با استفاده از بخیه های ظریفی ترمیم می نمایند. بعد از دو هفته بخیه ها کشیده می شوند و کشیدن آن نیز دردناک نمی باشد.
 • در مرحله بعد با استفاده از میکروسکوپ های اختصاصی، بانک موی برداشته شده را به قطعات کوچکتر گرافت (۱ تا ۴ تار مویی) تقسیم می نمایند
 • در مرحله بعدی کاشت مو با روش FUT با توجه به سن و چهره بیمار و در نظر گرفتن موهای نازک پیشانی، خط رویش موی جدیدی طراحی می شود. طراحی خط مو بسیار مهم می باشد. زیرا در ظاهر فرد تاثیر بسزایی دارد و اگر به طور صحیح و اصولی انجام نشود ظاهر موی سر زشت و مصنوعی به نظر می رسد. خط موی سر نباید خیلی صاف و یا بالا و پایین باشد. اصولا گرافتهای حاوی یک تار مویی به شکل فشرده ای، در خط رویش مو کاشته می شوند.
 • در محل کاشت مو، با استفاده از ابزار مخصوصی، سوراخ های ظریف و کم عمقی به اندازه سوراخ سوزن در سر ایجاد می نمایند و گرافت ها را یک یه یک در شکاف های ایجاد شده قرار می دهند.
 • جهت تعویض پانسمان و شستشوی سر، روز بعد از جراحی به کلینیک مراجعه شود
 • به مدت دو تا سه هفته بعد از جراحی کاشت مو با روش FUT ، موهای کاشته شده کمی رشد می کنند و بعد از آن موها وارد فاز ریزش و استراحت می شوند که به مدت ۲ تا ۳ هفته طول می کشد
 • به طور معمول در اوایل ماه سوم، مجددا موها رشد می کنند و دیگر ریزش پیدا نمی کنند. حداقل به مدت ۶ تا ۹ ماه باید صبر کرد تا بتوان نتیجه کاشت مو را مشاهده نمود

امروزه نتایج حاصل از کاشت مو ، از جهات تراکم موها و خط موی سر به قدری طبیعی می باشد، که افراد قادر به تشخیص بین موهای کاشته شده و موهای قبلی سر نمی باشند.

 

راه های ارتباطی دکتر علی قاسمی جراح کاشت مو

اینستاگرام دکتر علی قاسمی: doctor.alighasemi

شماره تماس: ۰۹۱۹۵۵۶۷۵۱۷ –  ۰۲۱۴۴۲۷۷۱۹۶

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر علی قاسمی جراح کاشت مو

درباره drghasemi

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • 19 − 16 =

Call Now Button